,
Sektöründe Öncü, 20 Yılık Tecrübe...
Mail Adresi
Müşteri Hizmetleri
Tavana Katlanır Basketbol Potası
Özellikleri

 Basketbol Potası performans ve ölçüler açısından nizami olacaktır.

Potanın Çarpma Levhası (Panyası) FİBA Standartlarına göre 105x180cm ebatlarında ve 6+6mm temperli lamine Cam Panya (Tampered Glass) veya akrilik cam panya olacaktır.
  Cam panya özel metal çerçevesine bağlantılı olacaktır.Basketbol Potası tavana katlanması elektrik tüp motorlu uzaktan kumanda ile katlanacaktır.
Pota Çemberi yüksekliği 305 cm olup Esnek Süspansiyonlu olacaktır. Çemberin esneme özelliği hem çemberi hem de çarpma levhasını (Cam Panya) koruyucu şekilde olmalıdır.Çarpma levhasının en uzak noktasına yukardan 105 kg. dan daha fazla bir yük tatbik edilmeden çember esnemeyecektir.Çemberin esnekliği yatay durumdan 30 dereceden daha fazla aşağıya açılmayacak şekilde olacaktır. Çemberin üzerine yüklenen ağırlık kalktığında çember derhal ve anında eski esas durumuna dönecektir.
Cam Panya altında poliüretandan imal özel yapım döşeme (Ped) olacaktır. Sporcuların kol,kafa gibi çarpmalarında dogacak darbeleri önleyecektir.
Elektrik Tüp Motorlu uzaktan kumandalı olup özel halat sarım tamburlu ve  2 adet Çelik halatlı olacaktır.Her pota üzerinde 1’er adet bulunacaktır.
Pota Metal Aksamları Taşıyıcı Makas sistemi 60x3mm ve 48x3mm borudan imal olacaktır.  Sistem özel mafsal bağlantıları ile tavana katlanır açılır özellikte olacaktır.
PANYA LEVHASI
Çarpma Levhaları FİBA Standartlarına göre 180x105 cm ebatlarında olacaktır.
Panya 6+6 temperli lamineli cam olmalıdır.
 
PANYA ÇERÇEVESİ
40x40x3mm Kutu Profilden İmal Olacaktır.
mavi renkte Elektrostatik Fırın boyalı olacaktır.
 
BASKETBOL ÇEMBERİ
-Hidrolik veya yaylı çember olacaktır.
-Çemberlerin iç çapı 45 cm olacaktır.
-Ağların bağlanmasına imkan verecek altlarında çengel bulunacaktır.
-Çember malzemesi en az 22mm çapında yuvarlak metal olacaktır.
-Çemberlerin çarpma levhasının ön yüzeyine en yakın noktası 15 cm olacaktır.
-Turuncu Renkte Elektrostatik Fırın Boyalı olacaktır.
Tavana,Katlanır,Basketbol,Potası,Tavana Katlanır Basketbol Potası,İmalatı,Tavana Katlanır Basketbol Potası Fiyatları,elektrik motorlu,kumandalı,makas sistemli,çelik halatlı,,hidrolik çemberli,basketbol,potası,
Talep Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :