,
Sektöründe Öncü, 20 Yılık Tecrübe...
Mail Adresi
Müşteri Hizmetleri

20 yıllık deneyimimizle Spor Ekipmanları imalatı ve satışını üstlenen bir şirket olarak,sektötünde kaliteli ve sürekliliği sağlayıp,pazarlama ve satış politikasınımüşteri isteklerine göre uygun fiyat,kaliteli ve zamanında teslim yönetim tarzı ile gücünü müşteriden alarak sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.

Basketbol Potası,Futbol ve Hentbol Kaleleri,Voleybol ve Tenis Direkleri,Yedek Oyuncu Kulübeleri,Jimnastik Malzemeleri İmalatı hizmeti vermekteyiz.


Savspor'un ilkeleri;
 
. Müşteri ilişkilerine önem vererek onların istek ve beklentilerini karşılamak,
. Spor Ekipmanları İmalatında kaliteli,uygun fiyat ve zamanında teslimat,
. Sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek satın almada,satışta ve teslimatta en üst düzey müşteri
memnuniyeti ile çalışmak,
. Prosedür ve talimatlara uymak ancak yaratıcılığı geliştirecek yöntemler uygulamak,
. Problem çözümünde Ekip çalışmalarına önem vermek,bilgiyi paylaşmak,
. Çalışana önem vermek,çalışanın memnuniyetini sağlamak,
. Çalışma ortamında çevreye,iş güvenliğine,temizlik ve düzene önem vermektir.


Kalite & Değerlerimiz


-Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.


-Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.
         
    
-Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan SAVSPOR kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü spor işleri ile gerekse ürettiği spor tesisi projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. SAVSPOR'da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.


-Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.


-Spor Ekipmanları sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


-Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.